Naudinga

Įmonės registracijos adresas – suteikimas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje

Registruojant bet kokios rūšies juridinį asmenį arba įmonę būtina nurodyti jos įmonės registracijos adresą arba adresą įmonės buveinei.

Jei nekilnojamas turtas, kuriame norima registruoti įmonę priklauso ne steigėjui, o kitam savininkui, arba yra užstatytas bankui, tada reikia gauti patalpų savininko sutikimą. Mūsų įmonės darbuotojai pagelbės ir paaiškins visus niuansus susijusius su įmonės registracijos adresu ir sutikimu jį naudoti.

Jei neturite vietos, kur galima registruoti naująją įmonę, mūsų kompanija gali padėti išspręsti ir šią problemą. Už atitinkamą kainą suteikiame įmonės registracijos adresą Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje,bei kituose miestuose, galime surasti net ir komercinės paskirties patalpas, sutvarkome reikalingus leidimus. Pagal atskirą susitarimą, galime rasti adresus ir kituose Lietuvos miestuose, o taip pat kiekvienu mūsų suteiktu adresu galėsite gauti visą Jums siunčiamą pašto korespondenciją, siuntas, dokumentus ar net registruotus laiškus. Mūsų suteikiami registracijos adresai įmonėms yra mūsų nuosavybė, todėl nėra įkeisti bankui ar kitai finansinei institucijai ir neturi jokių hipotekos įrašų.

Registracijos adresus galite užsiregistruoti pas mus tik per vieną darbo valandą, paskambinę mums į biurą/ofisą telefonu.

Jei įmonę steigiate elektroniniu būdu Registrų centro savitarnos sistemoje, sutikimą registruoti Jūsų įmonę mūsų patalpose pasirašysime el. parašu.
Jei naują įmonę registruojate su notaro tvirtinimu arba keičiate senos įmonės buveinės adresą rengdami popierinę JAR-1 formą, įteiksime tradicinį sutikimą popierinėje formoje.

Svarbu:

 • Įmonės registracijos adresas – tai oficialus įmonės adresas naudojamas oficialių įstaigų registruose. Jis neprivalo sutapti su Jūsų biuru, padaliniu, ar darbo vieta. Visada galite įsigyti atskirą pašto dėžutę korespondencijai, ar turėti biurą, kurio adresą pateiksite VMI, Sodrai ar kitoms institucijoms.

 • Mokestis už mūsų suteikiamą įmonės registracijos adresą naujai ar senai įmonei yra vienkartinis, o adresas suteikiamas visam laikui Vilniaus mieste centre, Kauno mieste, bei Klaipėdoje arba kituose Lietuvos miestuose, taip pagreitinamas įmonės steigimo ir registravimo laikas.

 • Įmonės registracijos adresą galima pakeisti. Jei jau turite veikiančią įmonę ir norite pakeisti registracijos adresą į kitą, arba norite jį įsigyti iš mūsų – kreipkitės telefonu +370 68618228 ir mūsų specialistai visada maloniai pagelbės ir aprodys galimus Jūsų naujos įmonės namus t.y. kur bus įmonės adresas registravimui.

 • Virtualaus biuro paslaugos Jūsų įmonei:

  • Juridinis įmonės registracijos adresas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose – suteikiamas neribotam laikotarpiui už vienkartinį mokestį;

  • Pašto dėžutė Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miesteliuose (priimame ir registruotus laiškus).

  • Virtualaus vadybininko paslaugos;
   Virtualios administratorės – sekretorės paslaugos: korespondencijos priėmimas, informavimas apie gautas siuntas, korespondencijos persiuntimas Jums registruotu laišku (už papildomą mokestį) arba skenavimas ir persiuntimas elektroniniu paštu, informacija apie korespondenciją teikiama lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis. Suteikiame konfidencialumą: garantuojame visišką konfidencialumą, jeigu į Jus norėtų kreiptis nepageidaujami asmenys ar institucijos (inspekcijos, skolų išieškotojai ir kt.). Gaunamos korespondencijos persiuntimas elektroniniu būdu (kai klientas sutinka, kad jo korespondencija būtų atplėšta ir korespondencijos persiuntimas paštu kartą per savaitę.

  • Virtualaus biuro pagalba Jūs išvengsite nelaukiamų vizitų.


2016 metais įsigaliojus Gyvenamosios Vietos Deklaravimo įstatymo pataisoms, mūsų kolektyvas nuo 2016-01-01 siūlo ir fiziniams asmenims, gyvenantiems Lietuvoje ar užsienyje, deklaruoti savo gyvenamąją vietą Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos apie fizinių asmenų gyvenamosios vietos deklaravimą telefonu +370 68618228.

Adreso užsakymas

Saugos kodas
Mūsų konsultantas susisieks
su Jumis ir patikslins užsakymą